• Archív

  ROAD SHOW 2019A
  5xNAJ pre nový systém HSP na stenuE
  Zdroje EN54E
  Advanced MxPro - nové ústredne EPS s integrovaným osciloskopom a multimetromA
  Váš distribútor HSP od firmy TOAE
  E
  Lineárne hlásiče Fireray za výborné cenyE
  Modulárny sieťovateľný systém HSP VX3000A
  Krásne Vianoce a veľké poďakovanieE
  1 2 3 4 
 • ROAD SHOW 2019

  Lákajú Vás nové technológie v oblasti EPS a HSP? Chcete na vlastné oči vidieť unikátne nástroje integrované v ústredniach EPS alebo súčasné trendy pri miniaturizácii zariadení HSP? Ak áno máte jedinečnú príležitosť navštíviť SECTRO ROAD SHOW 2019 v blízkosti vášho pôsobenia.

  Počas krátkych interaktívnych blokov bude predstavená nová séria ústrední EPS Advanced MxPro5 s integrovaným osciloskopom a automatickým systémom potvrdzovania falošných poplachov. Nový najmenší EN54 certifikovaný systém HSP budete počuť spolu s dizajnovými stropnými reproduktormi. Taktiež Vám predstavíme novinky z oblasti návrhu a projektovania nami dodávaných technológii a budeme diskutovať na témy, ktoré vás naozaj zaujímajú. Prezentácia bude prerušovaná prestávkami na občerstvenie a ukončená obedom. Celý program prezentácie vrátane občerstvenia a obedu je ZADARMO.
  Záujemci o školenie na nový systém HSP budú po obede pozvaní absolvovať intenzívne školenie na rozmerovo najmenší systém HSP značky LDA (500+500W 6 liniek).

  Naša roadshow zavíta 29.10.2019 do hotela SENEC na Slnečných jazerách v Senci, 5.11.2019 do hotela ROCA v Košiciach a 6.11.2019 do hotela Bešeňová v kúpeľnom centre s rovnakým názvom. Začiatok je na každom mieste rovnaký o 9:00.

  Svoju účasť prosíme potvrdiť v čo najkratšom termíne, kliknutím na odkaz nižšie. Počet miest je limitovaný. Každý účastník musí vyplniť svoj vlastný registračný formulár. Veľmi sa tešíme na vašu návštevu.

  Pre prihlásenie na Sectro Roadshow 2019 kliknite TU